Tere tulemast, Lauri!

{VAR:blog_title}

  

#stillatiim täieneb mehiselt! Meil on hea meel tervitada meie uut müügi-projektijuhti Lauri Jõeäärt.
 

 

Lauri Jõeäär

Lauri on eluaegne Tallinna poiss, kelle süda kuulub aga maale... ja spordile. Lauri tuli Stillabunti otse politseist. Mitte et midagi oleks juhtunud, vaid ta töötas seal ja töötab pisikese koormusega ka edasi. Vähe sellest, et Lauri toob Stillabunt kontorisse mehelikku vaatenurka, võime ennast edaspidi ka väga turvaliselt tunda. Stillabunti sattus Lauri tänu Gretele ja Marinale, keda ta tundis juba varasemast ajast. Lauri iseloomustab end kui tugevat meeskonnamängijat ning pärast esimest nädalat Stillabuntis kiidab ta #stillatiimi koostöövõimet ja abivalmidust: "Olen väga põnevil uutest väljakutsetest, mida Stillabuntil mulle pakkuda on."  

 

 

 Sport, sport, sport ...

 

Lauri suurimaks kireks ja hobiks on sport - nii tugitoolisport kui ka "päris" sport. Lauri on aktiivne kolmes jalgpalli- ja ühes võrkpallimeeskonnas. Viimastel aastatel on Lauril traditsiooniks saanud jaanipäeva paiku jalgrattaga Tallinnast Saaremaale sõita. Oleme juba jõudnud piinlikkust tunda ja tunnistanud seda, kuidas Lauri ainsana 50 kilomeetri kauguselt jalgratta seljas kontorisse saabub. Kui parajasti sporti teha ei saa, siis uitab Lauri niisama looduses.

  

 

 

 

 

3 põnevat fakti Lauri kohta:

Lauri Jõeäär

 

  • Vaatamata kõrgusekartusele paelub Laurit alpinism. 
  • Kui Lauri elaks Aasias, siis sööks ta iga päev munanuudleid mereandidega.
  • Kuus aastat politseis töötades ei vaadanud Lauri kohvi poolegi, üks päev Stillabuntis ja Lauri lemmikjook on caffè latte.

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal